Açıklamalar
Carnivores Ice Age v1.7.1 HİLELİ APK, avcılık ve açık dünya oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Tatem Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz buzul çağda avlanarak görevleri tamamlamaktır. Carnivores Ice Age içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm gerçek parayla satılan kilitleri kaldırılmış şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz gibi avlanabilirsiniz. Geniş oyun evreni, zorlu görevler, onlarca eski zamanlardan kalma hayvan, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor… Carnivores Ice Age v1.7.1 sürümünde köklü hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Carnivores Ice Age Play Store’da 64.000’den fazla indirilmiştir.
Kurulumu
Carnivores Ice Age v1.7.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Carnivores Ice Age v1.7.1 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açılmıştır.
İndirmeler Hakkında
Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır. Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxxx.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.
Oyundan Görüntüler


Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.