ESET NOD32 Antivirus 10.1.220.3 Türkçe İndir
ESET NOD32 Antivirus 10.1.220.3 İndir,Katılımsız otomatik kurulan full sınırsız eset nod32 sürüm yenilenmiş tarama motoru ile size tam koruma vaad ediyor.
Program Bilgileri
Katılımsız otomatik kurulan full sınırsız eset nod32 sürüm yenilenmiş tarama motoru ile size tam koruma vaad ediyor. 
Eset nod32 antivirüs, geniş kullanıcı kitlesi olan ve çeşitli ödüllere layık görülmüş bir antivirüs programıdır. Yıllardır geliştirilen özellikleri sayesinde koruma çemberini o kadar genişletti ki, bir antivirüsten ziyade güçlü bir sistem güvenlik programı olduğunu da söyleyebiliriz.

Geliştirilen özelliklerinin yanı sıra, güncellenen her sürümde bilgisayarı daha az yoran bir program ile karşılaşıyoruz. Bu sayede hem güvenliğimiz tam anlamıyla sağlanıyor hem de bilgisayarımızın performansından ödün vermiyoruz. Şimdi programımızın özelliklerinden biraz bahsedelim.

Benzersiz antivirüs ve antiphishing teknolojisi, virüslere karşı amansız bir koruma sağlıyor. Online alışverişlerimizde tam denetim ile en güvenli ortamı sağlıyor, kimlik avı saldırılarından bizi muhafaza ediyor. Sosyal medya tarayıcı özeliği, bize güvenli bir sosyal medya ortamı inşa ediyor.

Bu tür güvenlik özelliklerinin yanı sıra bize rahatsızlık vermemek adına da ince özellikleri bulunuyor. Örneğin oyun modu, biz oyun oynarken güncelleme veya farklı bir sebepten dolayı bizi asla rahatsız etmiyor. Ayrıca basit arayüzü en ufak bir karmaşa yaşamadan bütün özelliklerinden istifade etmemizi sağlıyor.
Eset Nod32 Smart Antivirus Özellikleri;
windows 10 uyumluluğu, antivirüs, antispyware, kimlik avı koruması, cihaz kontrolü, oyun modu, bulut destekli tarama, exploit engelleyici, düşük kaynak tüketimi, otomatik güncelleme, bankacılık koruması, ödeme sistemleri koruması, anti thief (hırsız), botnet koruması, kişisel güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü, antispam, telefon koruması, tablet koruması, mac koruması, linüx koruması…
Program Durumu
Boyut:181-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.