Dizi Bilgileri
Dizinin Adı:  Game of thrones
Dizi Sezonu: 7.sezon
Dizi Bölümü: 1 ve 7. Bölümler
Bölüm kaç dakika ve ne zaman yayınlandı: 59 dakika ve 16 Temmuz 2017’de yayınlandı.
Dizi IMDb Puanı: 9.5/10 (1.119.260 kişi oylamış)
Bölüm IMDb puanı: 8.7/10 (27.391 kişi oylamış)
Dizi Dili: (Türkçe Dublaj)
Ek Açıklama: Kesinlikle ama kesinlikle sinema çekimi değildir. 
Açıklamalar
Game of Thrones dizisinin 7.sezonu yayınlandı. Uzun süre boyunca beklenen dizinin ilk bölümü şimdiye kadar yayınlanan tüm bölümler arasında dünya çapında en çok izlenen bölüm oldu. Bölümün ismi “Dragonstone” olarak belirlenmişti. 6.Sezonu da özetleyen bir bölüm olduğu söylenebilir. Araya 1.5 yıl konulduğunda zaten bu şart olmuştu. Game of Thrones 7.sezon Tüm Bölümlerini Dragonstone bu yayından size 720 ve 1080p seçenekleriyle sunuyoruz. Turbobit, uptobox, torrent indirme linklerinden indirebilirsiniz. İndirme linkleri hemen bu yazının altında bulunuyor. İnfomuzu da verip konumuzu kapatalım.
Adminin şahsi değerlendirmesi: Açıkçası sen tavsiye eder misin admin derseniz şiddetle tavsiye ettiğim bir dizi derim. Zaten duymayan kalmamıştır herhalde. Game of thrones dizisini tavsiye ettiğim kadar kitaplarını da tavsiye ederim. Ki kitapları apayrı bir dünya. Dizi kime göre değil, izleyince üzerinde çok düşünmek istemeyen, basit bir dizi olsun, karakterler çok olmasın derseniz sizlik olmaz. Bununla birlikte bilim kurgu, fantastik, aksiyon, savaş, gerilim, ters köşe sevenlerin kaçırmaması gerekiyor. Game of thrones dizisi her ne kadar sezonlar ilerledikçe kalitesini düşürse de dizi tarihinin en fantastik yapıtı olmayı uzun süre sürdürecek gibi..
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

4 Yorum Yapılmış:

  1. Şifresi nedir bu paylaşımın

    YanıtlaSil
  2. Yanıtlar
    1. Rar şifresi sitenin yönlendirdiği indirme linklerinin sayfasında mevcut

      Sil

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.