Açıklamalar
Point Blank Mobile v1.3.0 FULL APK, macera, aksiyon ve FPS oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını True Digital Plus firmasının üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınızı yok ederek ilerlemektir. Point Blank Mobile kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da Türkiye üzerinden direk indirilemiyordu bu yüzden direk indirme linki olarak sunuyorum dolayısıyla ülkemize gelmeden direk birçok kişiden evvel oynayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, geniş oyun evreni, güçlü silahlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Point Blank Mobile v1.3.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup yeni savaş alanları eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Point Blank Mobile şuanda deneme aşamasında olduğu için Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.
Kurulumu
Point Blank Mobile v1.3.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : oyun ilk açılışta 300MB kadar dosya indirecektir, oyun sunucularının yoğunluğundan dolayı indirme biraz yavaş olabilir.
İndirmeler Hakkında
Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır. Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxxx.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.
Oyundan Görüntüler
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.