Açıklamalar
Rodeo Stampede Sky Zoo Safari v1.4.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksimini duyduğum yapımcılığını Yodo1 stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kovboy karakteri ile bulunduğunuz evren içinde havada uçan hayvanat bahçeniz için hayvanları yakalamaktır. Rodeo Stampede Sky Zoo Safari içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm ögeler kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz hayvanları kolayca avlayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, aşırı hızlı hayvanlar, uçan hayvanat bahçeniz ve dahası sizleri bekliyor… Rodeo Stampede Sky Zoo Safari v1.4.1 sürümünde hata düzenlemeleri olmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari Play Store’da 350.000’den fazla indirilmiştir.
Kurulumu
Rodeo Stampede Sky Zoo Safari v1.4.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rodeo Stampede Sky Zoo Safari 1.4.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.
İndirmeler Hakkında
Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır. Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxxx.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.
Oyundan Gürüntüler

Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.