Oyun BilgileriAçıklamalarResimlerVideolarSistem Gereksinimleri
Tür: Oyun, Simulasyon
Platform: PC
Boyut: 1 GB
Crack: POSTMORTEM
Tarih: 14 Ekim 2014
Kaynak: Kickass
Dil: Türkçe
Motorun çalıştığı ve benzin kokusunun havayı doldurduğu o ana bayılıyor musunuz? Çok güçlü kazıcılar, buldozerler ve damperli kamyonlarla toprak taşıma fikri sizi heyecanlandırıyor mu? Her şey sizin mutlak hâkimiyetinizdeyken, kepçenin sert çeliği toprağa saplandığı sırada içinizden akıp giden o güç hissini mi arıyorsunuz?

Öyleyse bu oyunda kendi inşaat şirketinizi kurun “DIG IT! A Digger Simulator” ve gerçekçi modellendirilmiş profesyonel araçlarla dolu nefes kesici kazı dünyasına dalın! Profesyonel kazıcılığın nokta atışı bir kesinlik gerektirdiğini bilmeyen yoktur. Bakalım işinizin ehli olup, 30 görevde istekleri başarıyla gerçekleştirerek şirketinizi daha iyi yerlere getirebilecek misiniz? Gerçekçi senaryolarda yeni makineler ve donanımlar almak üzere para kazanmak için yeni işler alın. Daha ne bekliyorsunuz?! Motorunuzu çalıştırın ve kasabadaki en başarılı kazı yöneticisi olun.


  • Kasabadaki en iyi kazı yöneticisi olun!
  • Çok güçlü ve gerçekçi modellenmiş profesyonel iş makinesi çeşitleri ör. ekskavatör, damperli kamyon, buldozer, tekerli yükleyici
  • Capcanlı bir kentin içinde ve çevresinde geçen çeşitli senaryolar arasında çakıl ocağı, banliyö işleri, yol inşaat sahası, sanayi bölgesi ve hatta kendi mülkünüz var.
  • Geniş yelpazede kepçe donanımları ve arazi türleri çeşit sağlar
  • Zorlayıcı görevler hassasiyet ve beceri gerektirir
  • Özelleştirme – Şirketinizin adını ve makinelerinizin rengini seçin
  • Her görev için hangi kepçenin uygun olduğuna karar verirsiniz
  • Profesyonel iş makinelerinin beygir gücünü yakından hissedin ve kontrolünüz altına alın
  • Xbox 360 kumandasını destekler
Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8
İşlemci: AMD/Intel 3.2 GHz dört çekirdekli işlemci (Intel Core i5 2. nesil ya da AMD FX 8350)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: ATI/NVIDIA Shader Model 4.0 desteğine ve en az 1GB bellekli ekran kartı (ATI/AMD Radeon HD6850 ve NVIDIA GeForce GTX460)
HDD: 3 GB Disk alanı
Torrent İNDİR
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.