Bu video şu anda oynatılamıyor. İzin verilen yeniden oynatma sayısı aşıldı

İnternette film izlerken şu hata ile karşılaşıyorum bazen bunun çözümü nedir?
Google Drive İzin Verilen Yeniden Oynatma Sayısı Aşıldı Çözüm

Bu video şu anda oynatılamıyor.

İzin verilen yeniden oynatma sayısı aşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.
İzin Verilen Yeniden Oynatma Sayısı Aşıldı Çözümü
İnternette film izlerken şu hata ile karşılaşan bu aralar bir çok kişi var bunun sebebi ise Google Drive üzerinde depolanmış bir video. Google drive'da belli download limitleri var. Demek ki o video çok fazla izlenmiş veya indirilmiş.
  1. Video sahibinin yapması gereken mevcut videoyu "Herkeze açık" ibaresini kapatın.
  2. Videoların bulunduğu Google drive'daki klasörünüzü silin ve o klasörde bulunan tüm videoları yeni bir klasör oluşturup içine atın.
  3. Videolarınızın başlıklarını değiştirin mümkünse videonu herkeze açık bir şekilde olduğundan bir çık kişi tarafından Driver'lara kaydedilmiştir.
  4. Eğer mümkünse videonuzu izlemesi için kullanıcılardan erişim izni isteme ayarlarını uygulayın.
Bu şekilde sorun büyük ihtimalle çözülecektir tarafımca denenmiş ve çözüm saglanmıştır.
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.