WampServer Nedir Localhost Kurulumu Nasıl Yapılır 
Windows XP/7/8 kullandığınız işletim sisteminizde Localhost kurulumu yaparak mysql ve phpmyadmin kullanmak isterseniz bu videodaki anlatımlar size yardımcı olacaktır.
Ayrıca wordpress kurulumuda gösterilmiştir.

"Localhost nasıl yüklenir? Localhost nedir ? Localhost nasıl kurulur ? wampserver kurulumu ve anlatımı nasıl olur ? xampp kurulumu nasıl yapılır ? Bilgisayar nasıl sunucu yapılır ? 127.0.0.1 nedir ? bilgisayara site kurmak anlatımı. Bilgisayara wordpress kurulumu anlatımı videoda yer almaktadır."

WampServer Nedir

Wamp server Windows için hazırlanmış bir kurulum paketidir. Apache ve xampp server gibi bir localhost programıdır. Diğer programlardan farkı ise içerisinde Mysql ,Apache, Php kurulumları bulunmaktadır.Wamp serveri indirmek için wamp server adresinden işletim sisteminize uygun olanı seçip indirebilirsiniz.
WampServer İNDİR
Axact

Admin Ælis

TeknoWin.blogspot.com Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir.TeknoWin Olarak Güncel Haber , Teknoloji , İnternet , Program İndirme , Blogger Konuları , Blogger Temaları Magazin Haberleri , İlginç Bilgiler ,Pratik Bilgiler ve Çözümler , Program Hataları ve Çözümleri Film İndir ve Dizi İndir Oyun İndir , Film Dizi Hakkında Öneriler , Videolar Komik Gifler Fotograflar Tüm Bu Kategorileri Baz Alan Genel Güncel Paylaşım ve Portal Sitesidir...

Yorum Yap:

0 Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin:

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz.